Shade

Agentka.cz  E-commerce vývojář

E-commerce vývojář

30.04.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici E-commerce vývojář v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 48.9544528, 16.7676899
Úvazek plný
Plat 35 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vývojář průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Baví Vás pracovat na vytížených a zajímavých webech? Máte rád/a programování v PHP či jiných OOP jazycích a k PHP byste se rád/a vráti/al?

Hledáme programátora, který rád píše čistý a kvalitní kód a už ví, co obnáší programovat vysoce navštěvovaný web. Tým, který na Vás čeká, pracuje na hodně vytížené e-commerce platformě programované v PHP.

Co Vás čeká?

* Budete programovat backend a nikdy na to nebudete sám/a (v týmu jsou hodně zkušení programátoři a další členové).
* Vyvíjí se agilně, takže pokud Vám vyhovuje Scrum a Kanban, tak budete hodně spokojený/á.
* Prostředí je velmi přátelské, takže pokud máte jedno z kritérií při výběru práce právě super tým kolegů, pozice je pro Vás jak dělaná.

A co můžete získat?

* Práci v centru Brna
* Pohodový kolektiv
* Klasicky všechny standardní benefity jako dostatek dovolené, příspěvky na jídlo, pracovní dobu, jak Vám vyhovuje, masáže, velice výhodné fitko... a další se dozvíte až u pohovoru :)

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 542 424 531
Grafton Recruitment

ID nabídky:  420727040