Shade

Agentka.cz Louny  Programátor řídicích systémů PLC/SCADA

Programátor řídicích systémů PLC/SCADA

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Programátor řídicích systémů PLC/SCADA v lokalitě Louny.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Louny
GEO: 50.3567009, 13.7968578
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Čeština - A2 - mírně pokročilý

Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro programátory řídících systémů PLC/SCADA!

Náplň práce:

- vývoj SW nových řídicích systémů jednoúčelových strojů
- vývoj SW pro systémy sběru dat
- programování SCADA systémů
- zpracovávání podkladů pro nabídky
- spolupráce při dodávkách nových strojů a zařízení
- servisní činnost a technická podpora
- školení zákazníků

Co můžeš očekávat od nás?

- notebook ti dáme k dispozici
- pracuj klidně z domu, home office je možný
- podporujeme talenty
- uplatníš a zlepšíš si angličtinu
- pracuj pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  420948480