Shade

Agentka.cz Žďár nad Sázavou  Správce majetku

Správce majetku

13.05.2018

Společnost ZDAR, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Správce majetku v lokalitě Žďár nad Sázavou.

Zaměstnavatel ZDAR, a.s.
Adresa pracoviště Jihlavská 759
591 01 Žďár nad Sázavou
GEO: 49.554664, 15.946691
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Naše požadavky
SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na stavebnictví
Praxe v oboru minimálně jeden rok
Orientace v příslušné legislativě, normách a ve stavebním řízení
Ochota učit se novým věcem
Řidičské oprávnění sk. B
Dobrá znalost práce na počítači
Náplň práce:
Investice (stavební řízení, cenové nabídky, dozory staveb apod.)
Správa budov a areálů firmy
Zajišťování údržby a oprav objektů
Zajišťování agendy pro ekologii, metrologii
Penzijní připojištění, firemní stravování, služební telefon a notebook, slevy na tankování, příspěvky na sportovní a studentské pobyty dětí nebo na tábory, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
první kontakt: telefonicky od 8:00-15:00 nebo mailem prace@zdar.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421044992