Agentka.cz Praha  Lékaři - Oddělení očkování a cestovní medicíny, pracoviště Praha

Lékaři - Oddělení očkování a cestovní medicíny, pracoviště Praha

17.06.2018

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem hledá nové zaměstnance na pozici Lékaři - Oddělení očkování a cestovní medicíny, pracoviště Praha v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Adresa pracoviště Dittrichova 329
120 00 Praha
GEO: 50.07514, 14.415601
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 35 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi lékaři průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Místo výkonu práce: Dittrichova 17, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu brigita.horackova@zuusti.cz
Kontaktní osoba: paní Horáčková Brigita
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: očkování na vyžádání (virové hepatitidy, klíšťová meningoencefalitida, meningokoková onemocnění, chřipka aj.), očkování před turistickými, pracovními i studijními výjezdy do zahraničí. Poradenství v oblasti cestovní medicíny. Požadujeme: VŠ v oboru Všeobecného lékařství (specializovaná způsobilost v oboru hygiena a epidemiologie výhodou). Spolehlivost, komunikativnost, odpovědnost. Zdravotní způsobilost. Nabízíme: plný úvazek, možnost i zkrácený úvazek. Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením. Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace. Zaměstnání na dobu od 23.4.2018 do + 6 měsíců.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 603 159 783
Brigita Horáčková

ID nabídky:  421103360

Další nabídky práce společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Další nabídky práce v lokalitě Praha »