Shade

Agentka.cz Brno  Operátor výroby

Operátor výroby

02.05.2018

Společnost G.L. Electronic s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výroby v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel G.L. Electronic s.r.o.
Adresa pracoviště Podnikatelská 2902
612 00 Brno
GEO: 49.2277791, 16.577288
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Prosíme vážné zájemce o zaslání aktuálního životopisu v ČJ s v AJ, na e-mailovou adresu: monika.svobodova@glelectronic.cz, anebo volejte na 735 753 053

Odborný technický pracovník specializovaného provozu
Co vás čeká
G.L.ELECTRONIC JE FIRMA, KTERÁ SE SPECIALIZUJE NA VÝROBU ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ A KABELOVÝCH SVAZKŮ PRO LETECKÝ PRŮMYSL.
HLEDÁME OPERÁTORA VÝROBY PRO MALOSÉRIOVOU (DO 10 KS) VÝROBU TESTOVACÍCH KABELŮ, VÝROBU TESTOVACÍCH BOXŮ A OSAZOVÁNÍ DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ VE SPECIÁLNÍCH ČISTÝCH PROSTORECH ISO8.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
" ZNALOST NESTROJOVÉ VÝROBY KABELOVÝCH SVAZKŮ (RUČNÍ KRIMPOVÁNÍ, ODIZOLOVÁNÍ,…)
" ZNALOST OSAZOVÁNÍ DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ (RUČNÍ PÁJENÍ)
" MANUALNÍ ZRUČNOST A AKTIVNÍ PŘÍSTUP PŘI ŘEŠENÍ TECHNICKÝCH ÚKOLŮ
" ZÁKLADNÍ ZNALOST PRÁCE NA PC (MS OFFICE-REPORTING)
Výhodou bude, pokud budete mít
" ZKUŠENOSTI Z OBORU ELEKTRONIKA (KOMPLETACE KABELŮ A TESTOVACÍCH BOXŮ)
" ZKUŠENOSTI S PRACÍ S MIKROSKOPEM
" ZÁKLADY TECHNICKÉ ANGLIČTINY
" SPOLEHLIVOST, PRECIZNOST, SAMOSTATNOST, FLEXIBILITA A ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K PRÁCI
Co vám můžeme nabídnout
" JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ
" FIREMNÍ BENEFITY
" ZVYŠOVÁNÍ KVALIFIKACE V OBORU (CERTIFIKACE)
" PRÁCI V ČISTÝCH PROSTORECH ISO8
" PROFESIONÁLNÍ PODPORU A ZAŠKOLENÍ
" ZAHRANIČNÍ STÁŽ
" RŮZNORODOU PRACOVNÍ AKTIVITU (NEPÁSOVÁ VÝROBA)

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 735 753 053
Info

ID nabídky:  421134592