Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Provozní dělník v pekárně

02.05.2018

Společnost Surety jobs s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní dělník v pekárně v lokalitě Lanškroun.

Zaměstnavatel Surety jobs s.r.o.
Adresa pracoviště T. G. Masaryka 69
563 01 Lanškroun
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.9142936, 16.6072094
Úvazek
Plat 14 400 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: NOPEK a.s., T. G. Masaryka č.p. 69, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁPLŇ PRÁCE:
- pečení chleba
- práce je vhodná jak pro muže, tak ženy
- pracuje se od pondělí do soboty, POUZE NOČNÍ SMĚNA: 21:00 hod.-5:00 hod.
- nástupní mzda 14 300Kč + příplatky za noční, po 6 měsících 17 000Kč + příplatky
POŽADUJEME:
- zodpovědnost
- potravinářský průkaz - lze zařídit
NABÍZÍME:
- ubytování
KONTAKT: telefonicky (8 - 16 hodin) nebo osobně na pracovišti agentury (Jiráskova 154, Vysoké Mýto, 8 - 16 hodin)

již byla obsazena."

ID nabídky:  421139968

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/421139968

Otevřít nabídku v samostatném okně