Agentka.cz Liberec  INFORMATIK/INFORMATIČKA - správce/správkyně informačních a komunikačních technologií

INFORMATIK/INFORMATIČKA - správce/správkyně informačních a komunikačních technologií

02.05.2018

Společnost KRAJSKÝ SOUD V ÚSTÍ NAD LABEM hledá nové zaměstnance na pozici INFORMATIK/INFORMATIČKA - správce/správkyně informačních a komunikačních technologií v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel KRAJSKÝ SOUD V ÚSTÍ NAD LABEM
Adresa pracoviště U Soudu 540
460 01 Liberec
GEO: 50.770365, 15.04734
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 160 až 33 300 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Pasivní

Další informace

Náplň práce:
- zabezpečování chodu počítačové sítě na bázi SW produktů Microsoft, antivirová ochrana, bezpečnost počítačové sítě, správa dat, správa uživatelských účtů a síťových prostředků
- správa interních informačních systémů
- komplexní správa výpočetní techniky (servery, stanice, tiskárny, síťové prvky apod.)
- drobné opravy hardware, komunikace s dodavateli
- údržba audiotechniky v ozvučených jednacích síních
- zajišťování IT podpory uživatelům na pracovišti
- základní údržba a nastavování databází
- plnění úkolů souvisejících s kybernetickou bezpečností
- vedení evidencí
- příprava odborných podkladů pro objednávky a investiční záměry
Místo výkonu práce: Liberec, Jablonec nad Nisou
Požadavky:
1) vzdělání
- VŠ nebo VŠ- bakalářský studijní program související s informačními technologiemi, praxe v oboru vítána
- vyšší odborné vzdělání, praxe v obou alespoň 1 rok
- úplné střední vzdělání s maturitou, praxe v oboru alespoň 3 roky
2) znalost počítačového hardware včetně prostředků sítě
3) dobrá znalost operačních systémů Windows 7 a vyšších na úrovni systému a dalších produktů fy Microsoft např. MS Office
4) základní znalost Windows serverů 2008 R2 a novějších
5) programátorské dovednosti vítány
6) pasivní znalost angličtiny, schopnost číst technickou dokumentaci v originále
7) schopnost samostatné a kreativní práce, schopnost práce v kolektivu, proaktivní přístup a flexibilita
8) dobré komunikační schopnosti
Nabízíme:
Tabulkový plat podle vl. nařízení 341/2017 Sb. se zařazením ve 12. platové třídě, rozpětí 22 160 - 33 300 Kč, po zapracování přiznání osobního příplatku.
Životopis s motivačním dopisem může uchazeč zaslat k rukám. Mgr. Ivety Schöffelové na mailovou adresu ischoffelova@ksoud.lbc.justice.cz nebo podatelna@ksoud.lbc.justice.cz nebo do datové schránky pobočky KS v Liberci.
Případné dotazy zodpovíme na tel. čísle 737 244 593.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 485 238 352
Iveta Schöffelová

ID nabídky:  421193216