Moment ...
Shade

Agentka.cz Pelhřimov  Referent hospodaření s majetkem státu
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Referent hospodaření s majetkem státu

17.05.2018

Společnost Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových hledá nové zaměstnance na pozici Referent hospodaření s majetkem státu v lokalitě Pelhřimov.

Zaměstnavatel Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Adresa pracoviště Pražská 127
393 01 Pelhřimov
GEO: 49.4333501, 15.2216914
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 17 360 až 26 110 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)


Další informace

Komplexní zajišťování správy majetku státu, jeho nabývání, uchovávání, prodeje a jiných forem dispozice s tímto majetkem v územní působnosti Odloučeného pracoviště Pelhřimov dle zák. č. 219/2000 Sb. o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů.

Požadujeme: znalost zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích; orientaci v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti a zkušenosti se správou majetku výhodou; samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost; znalost práce s PC (MS Office, Internet, ASPI); praxe ze státní správy výhodou. Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru. Splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb., trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B.

Požadujeme zaslání životopisu s průběhem praxe, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete mailem nebo poštou na níže uvedenou adresu nejpozději do 31.5. 2018 (předmět e-mailu nebo dopisu: VŘ ref.maj.OP PE)

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností změny na dobu neurčitou.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  421214464

Další nabídky práce společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Další nabídky práce v lokalitě Pelhřimov »

Zdroj:  Úřad práce