Shade

Agentka.cz Ostrava  Telefonista/ka - obchodní asistent/ka

Telefonista/ka - obchodní asistent/ka

02.05.2018

Společnost Webdevel s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Telefonista/ka - obchodní asistent/ka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Webdevel s.r.o.
Adresa pracoviště Obránců míru 863
703 00 Ostrava
GEO: 49.8089434, 18.2678066
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi telefonista podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Pracoviště: Obránců míru 863/7, Vítkovice
Kontakt: uchazeči budou vybíráni na základě zaslaného životopisu (j.terestik@webdevel.cz).

Nabízíme dlouhodobé pracovní uplatnění v mladém kolektivu ve stabilizované a perspekivní firmě v Ostravě na HPP na plný úvazek (možnost dohodnout pružnou pracovní dobu nebo formou práce z domova)

Můžeme slíbit, že budeš u nás pracovat rád/a, protože jsme kolektiv většinou mladých lidí a máme otevřené dveře pro každého, kdo chce pracovat. V našem neformálním prostředí se lidé cítí příjemně a do práce se těší

Předpokládaný výdělek včetně provize za sjednaný počet schůzek 18 000 až 20 000 Kč

Pracovní náplň:
- zajišťování telefonického kontaktu se stávajícími i potencionálními zákazníky
- navolávání a koordinace schůzek pro obchodního zástupce,
- ověřováni příchozích poptávek
- komunikace s návštěvníky webu prostřednictvím chatu
- poskytování rámcových informací o nabízených produktech a službách,
- sjednávání schůzek obchodnímu týmu, vedení základní evidence
- administrativní činnosti obchodního oddělení

Požadujeme:
- dobré komunikativní dovednosti
- dobrou uživatelskou znalost práce v MS Office
- smysl pro přesnost, pečlivost a týmovou spolupráci
- předchozí praxe výhodou
- samostatnost, aktivní přístup

Nabízíme:
- dobré mzdové podmínky v závislosti na výkonnosti, motivační odměnu/bonus podle počtu sjednaných schůzek, předpokládaný výdělek 18 tis. až 20 tis. Kč
- zázemí stabilní firmy v mladém kolektivu
- možnost dohody o úpravě pracovní doby (pružná pracovní doba, práce z domova)
- pravidelné firemní teambuildingy a další vzdělávání
- různorodá a zajímavá práce

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421215232