Shade

Agentka.cz Opava  Pracovník/ pracovnice podatelny, spisovny

Pracovník/ pracovnice podatelny, spisovny

04.05.2018

Společnost Okresní soud v Opavě hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/ pracovnice podatelny, spisovny v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel Okresní soud v Opavě
Adresa pracoviště Olomoucká 297
746 01 Opava
GEO: 49.9384931, 17.8930096
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 400 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

KO: Mgr. Monika Sieberová, tel.: 553 759 264, e-mail sieberova@osoud.opa.justice.cz.
Způsob podání přihlášek: do 23. 5. 2018 do 14.00 hodin, poštou nebo osobně u Okresního soudu v Opavě, Olomoucká 27, 746 77, Opava, elektronicky na emailovou adresu sieberova@osoud.opa.justice.cz.
V případě splnění předpokladů bude zájemce kontaktován na emailovou adresu nebo telefonicky k účasti na výběrovém řízení, které proběhne v průběhu června 2018. Předsedkyně okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit nebo změnit termín výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu a současně možnost nevybrat žádného z uchazečů.
Obsah přihlášky: strukturovaný profesní životopis uchazeče s uvedením dosaženého vzdělání, dosavadní praxe, prohlášení o bezúhonnosti, motivační dopis, přihláška k výběrovému řízení (www.justice.cz)

Požadujeme: úplné střední vzdělání s maturitou, znalost českého jazyka, znalost práce na PC, ovládání prstokladu, státní občanství ČR, trestní a morální bezúhonnost.
Pracovní náplň: zajišťování chodu podatelny, vedení spisové evidence, vyhledávání a poskytování uložené a spisové dokumentace podle stanovených postupů, zajišťování chodu elektronické podatelny.
Plat je stanoven v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po zkušební době na základě hodnocení možnost přiznání osobního příplatku v odpovídající výši.
Pružná pracovní doba v časovém rozmezí od 6.00 hodin do 17.00 hodin, kdy si zaměstnanec sám volí počátek a konec pracovní doby; v tomto časovém rozmezí je stanovena pevná část pracovní doby v Pondělí od 6.45 do 16.00 hodin, Úterý až Čtvrtek 6.45 do 15.15 hodin, Pátek od 6.45 do 14.30 hodin, kdy zaměstnanec je povinen být na pracovišti. Režim pružné pracovní doby se neuplatní při pracovních cestách či v případě havárie. Povinnost splnění fondu pracovní doby za daný měsíc.
Nástup: předpokládaný termín nástupu červenec 2018, případně dle dohody, podmínkou přijetí je absolvování vstupní lékařské prohlídky u smluvního lékaře okresního soudu, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421284096