Shade

Agentka.cz Opava  Stavební technik /-nička

Stavební technik /-nička

03.05.2018

Společnost AZ-INTERGIPS a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Stavební technik /-nička v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel AZ-INTERGIPS a.s.
Adresa pracoviště Krnovská 159
746 01 Opava
GEO: 49.9466719, 17.8846477
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 29 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

*KO: Šárka Mahrová, životopisy posílat na e-mail: mahrova@azintergips.cz, tel. 723 724 901.
Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, 2 roky praxe v oboru, možnost zaškolení, snaha učit se, schopnost vést lidi, ochota cestovat po celé ČR.
Náplň práce: vedení staveb výstavby, vedení lidí, kontrola materiálu.
Nástup možný ihned.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  421285632

Další nabídky práce společnosti AZ-INTERGIPS a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Opava »