Shade

Agentka.cz Žacléř  Vedoucí výroby

Vedoucí výroby

03.05.2018

Společnost KERAMTECH spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí výroby v lokalitě Žacléř.

Zaměstnavatel KERAMTECH spol. s r.o.
Adresa pracoviště Horská 139
542 01 Žacléř
GEO: 50.661938, 15.905641
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

VEDOUCÍ VÝROBYVEDOUCÍ VÝROBY
Náplň práce:
-komplexní řízení a plánování výroby společnosti
-odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
-úzká spolupráce s obchodním a technickým úsekem společnosti
Požadujeme:
-VŠ vzdělání technického směru, případně chemického
-praxe nebo znalosti v oboru keramiky velká výhoda
-dobré komunikační a organizační schopnosti
-schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
-aktivní přístup k práci, samostatnost
-řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
-zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí
-možnost osobního a profesního růstu
-firemní benefity (penzijní připojištění, rehabilitace, příspěvek na stravování..)
-finanční ohodnocení od 30 000 - 40 000 Kč
Profil kandidáta
-Ideálním kandidátem je silná, dynamická osobnost se zkušeností na obdobné pozici.
Nástup dle dohody.
V případě zájmu zašlete životopis na níže uvedenou adresu.
Kontakt:
e-mail: buresova@keramtech.cz
mobil:+420 736 751 809
tel.:+420 499 739 713

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 736 751 809
Burešová

ID nabídky:  421296384