Shade

Agentka.cz Jihlava  RECEPČNÍ / ASISTENTKA s AJ nebo NJ

RECEPČNÍ / ASISTENTKA s AJ nebo NJ

08.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici RECEPČNÍ / ASISTENTKA s AJ nebo NJ v lokalitě Jihlava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Jihlava
GEO: 49.3954538, 15.5907761
Úvazek plný
Plat 25 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistentka nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Máte plynulou angličtinu nebo němčinu a chcete se stát recepční / asistentkou k jednateli výrobní společnosti? Pokud Vás taková šance zajímá, pošlete nám svůj český i anglický/německý životopis společně s motivačním dopisem.

Co bude Vaším úkolem:
- stanete se podporou jednatele společnosti
- budete plánovat a přijímat návštěvy, organizovat meetingy, připravovat podklady k jednání
- vyřizovat mailovou korespondenci a telefonáty, spravovat datovou schránku
- řešit potřebnou administrativu, zápisy z porad, připravovat pravidelné reporty v Excelu
- zajišťovat služební cesty od letenek až po ubytování
- zajištění překladů (samostatně nebo externě)
- zkrátka plnění denních úkolů dle pokynů nadřízeného

- podpora i zástup sekretariátu Jihlava
- organizace kanceláře managementu
- spolupráce na organizování firemních meetingů
- příprava jednání, příprava podkladů, zápisy z jednání
- překlady, organizace překladů

- náborový příspěvek
- bonusový systém mzdy po zkušební době
- jazykové vzdělávání a aktivní využití jazyků při práci
- příspěvek na stravování
- možnosti kariérního růstu
- práce v příjemném kolektivu

Nástup: ihned / dohodou

Bc. Kamila Gebrtová
M: 567 588 915
E: kamila.gebrtova@grafton.cz

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 567 588 911
Grafton Recruitment

ID nabídky:  421321728