Shade

Agentka.cz Třebíč  Úvěrový pracovník

Úvěrový pracovník

04.05.2018

Společnost PERFECT INVEST, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Úvěrový pracovník v lokalitě Třebíč.

Zaměstnavatel PERFECT INVEST, a.s.
Adresa pracoviště Karlovo nám. 34
674 01 Třebíč
GEO: 49.2154863, 15.8824268
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSV

Náplň práce: emailová a telefonická komunikace se zájemci o úvěr a klienty, generování a příprava kompletní smluvní dokumentace pro klienta, následná administrace úvěrového případu klienta, příprava potřebných podkladů pro účetní a právníka, apod..
Měsíční hrubá mzda 19.000,-Kč - 22.000,-Kč.
Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe ve finančním odvětví anebo administrativě výhodou, trestní bezúhonnost, flexibilita, samostatnost, uživatelskou znalost PC - Excel, Word, Google, příjemné vystupování, schopnost organizace práce, chuť se vzdělávat.
Nabízíme stabilitu, práci v příjemném prostředí v centru města a zázemí prosperující společnosti.
První kontakt e-mailem: zednickova@ipbinvest.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421416960