Shade

Agentka.cz Hořičky  Administrativní pracovník/-ice

Administrativní pracovník/-ice

13.05.2018

Společnost Jaroslav Jirásek hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník/-ice v lokalitě Hořičky.

Zaměstnavatel Jaroslav Jirásek
Adresa pracoviště  9
552 05 Hořičky
GEO: 50.4348788, 15.9843696
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 13 500 až 17 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pracovní poměr v rodinné firmě - pracovní smlouva na dobu určitou (do 31.12.2018), při oboustranné spokojenosti prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná o 35 hodin týdně).
Náplň práce: práce na e-shopu - vyřizování objednávek, komunikace se zákazníky, objednávky, balení zboží, vkládání produktů do e-shopu (uživatelské rozhraní) + příležitostně práce na penzionu (ubytovávání hostů, úklid…).
Požadavky: řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita.
Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, mobilní telefon, možnost 13. platu.
Kontakt - p. Jirásek Jaroslav, tel.: 773 500 500 (od 09:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: info@rogallo.cz (zaslání životopisu) nebo osobně - Penzion Rogallo, Hořičky 9.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  421547520