Shade

Agentka.cz Most  Pracovník/-ice pobočky

Pracovník/-ice pobočky

04.05.2018

Společnost Okna Macek s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/-ice pobočky v lokalitě Most.

Zaměstnavatel Okna Macek s.r.o.
Adresa pracoviště Jaroslava Průchy 1915
434 01 Most
GEO: 50.50004, 13.6411682
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

PRACOVNÍK/-ICE POBOČKY
POŽADUJEME:
- ukončené středoškolské vzdělání,
- logické a technické myšlení,
- znalost práce na PC,
- komunikativnost,
- profesionální a příjemné vystupování,
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- vytváření cenových nabídek a návrhu technického řešení oken na základě poptávky zákazníka,
- jednání se zákazníky,
-uzavírání obchodních smluv
- zajištění chodu pobočky,
- telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti,
- administrativní činnost
Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. Podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište MOST. Nabízíme práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
HLÁSIT SE: Lungová Romana Ing., tel.: 725217696, osobně po telefonické domluvě.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 725 217 696
Romana Lungová

ID nabídky:  421549312