Agentka.cz Valašské Meziříčí  Zedníci, tesaři, stavební dělníci

Zedníci, tesaři, stavební dělníci

29.06.2018

Společnost IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Zedníci, tesaři, stavební dělníci v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o.
Adresa pracoviště Zašovská 750
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4757448, 17.9802663
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi stavební dělníci nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

ZEDNÍCI, TESAŘI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Vyučen v oboru zedník, tesař nebo podobném stavebním oboru nebo stavební zručnost v některém z oboru. ŘP sk. B, případně C, není podmínkou. Dobrý zdravotní stav. Práce v kolektivu.
NÁPLŇ PRÁCE: Běžné stavební práce, betonáž, zdění, bednění konstrukcí apod., stavební práce v oboru dopravní stavby (dlažby, obruby, betonové konstrukce, pokládka potrubí, kanalizace, vodovody, apod.) Práce ve VM a okolí.
NABÍZÍME: Bezplatné stravenky, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle Zašovská 750 od 9-15 hod., telefonicky od 9-15 hod. na čísle 603 881 745, 603 881 751, e-mailem: ids-vm@ids-vm.cz
ov. 27.6.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 571 612 647
Hana Šamánková

ID nabídky:  421554688