Shade

Agentka.cz Liberec  SQA - Inženýr dodavatelské kvality

SQA - Inženýr dodavatelské kvality

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SQA - Inženýr dodavatelské kvality v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 45 000 až 55 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive a chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Disponujete technickým vzděláním? Pak jste pro nás tím pravým! Hledáme posilu do výrobního týmu na pozici "SQA - Inženýr dodavatelské kvality".

Co Vás čeká?
* vyjednávání smluv o kvalitě a záruce za výrobek s dodavateli
* zastupování QA v projektově-vývojových týmech - plánování, řízení a podávání reportů v procesu prvních vzorků a změnových řízení na dodávaných dílech v rámci předsériových projektů
* příprava, plánování a vedení dodavatelských auditů
* správa dodavatelských reklamací, analýza reklamovaných dílů a následné reportování v rámci předsériových projektů

* příspěvek na životní pojištění
* odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let
* možnost půjčky v tíživé situaci
* zvýhodněný tarifní balíček
* příspěvek na dioptrické brýle dětí zaměstnanců
* rehabilitace, závodní lékařka
* zaměstnanecké stravování
* den placeného volna k doprovodu dítěte do 1. třídy

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421576448