Shade

Agentka.cz Mladá Boleslav  Grafický vývojář

Grafický vývojář

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Grafický vývojář v lokalitě Mladá Boleslav.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Mladá Boleslav
GEO: 50.410745, 14.9028046
Úvazek plný
Plat 50 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vývojář nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Baví Vás svět grafiky a máte zájem se v této oblasti i nadále realizovat? Chcete za sebou vidět hmatatelné výsledky své práce? Pak jste pro nás tím pravým! Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme kandidáta na pozici "Grafický vývojář".

Co Vás čeká?

* úprava grafického rozhraní infotainmentu
* práce se speciálním nástrojem pro grafické úpravy
* report chyb do ticketového systému
* komunikace s partnery v ČR, ale i v zahraničí

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Služební mobilní telefon
* Možnost karierního růstu
* Práce na projektech pro koncern VW
* Slevy pro členy koncernu

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421583872