Shade

Agentka.cz Kolín  Osobní bankéř/ka

Osobní bankéř/ka

05.05.2018

Společnost Česká spořitelna, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Osobní bankéř/ka v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel Česká spořitelna, a.s.
Adresa pracoviště Rubešova 50
280 02 Kolín
GEO: 50.0279845, 15.2030127
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

První kontakt:
Vendlerová Lenka, tel.: 735 704 852,
e-mail: lvendlerova@csas.cz.

Náplň práce:
denně se potkávat se zajímavými lidmi a pomáhat plnit jejich sny, pracovat s nejnovějšími digitálními technologiemi a učit klienty, jak se používají naše aplikace, pomocí unikátního poradenského modelu radit klientům jak dobře hospodařit s penězi, neustále se zajímat o klienty a o to, jakou mají zkušenost s bankovními produkty a vymýšlet způsoby, jak tuto zkušenost obohatit, být aktivní a neustále zlepšovat své obchodní dovednosti.

Pracovní doba:
cca denně 8 - 17hod (upřesní manažer pobočky při pohovoru).

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, 5 dnů zdrav. volna, 2 dny na charitu, plně hrazené stravenky 95 Kč, /den, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek do Cafeterie, zvýhodněné podmínky na bankovních produktech.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 735 704 852
Lenka Vendlerová

ID nabídky:  421591040