Shade

Agentka.cz Ostrava  Obchodní zástupce/kyně pro český trh

Obchodní zástupce/kyně pro český trh

17.06.2018

Společnost Kamil Reichel hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce/kyně pro český trh v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Kamil Reichel
Adresa pracoviště Hlučínská 484
702 00 Ostrava
GEO: 49.8587154, 18.2670128
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracoviště: Hlučínská 484/61, Ostrava - Přívoz, 70200
Kontakt: e-mail: kamil.reichel@internal.cz

Hledáme obchodního zástupce pro český trh v oblasti interiérových dveří.
Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- péče o stávající zákazníky
- prezentace produktů
- tvorba obchodních nabídek, smluv atd.
- účast na marketingu firmy

Požadavky:
- vzdělání nejlépe technického směru ( obor dřevozpracující průmysl vítán)
- komunikativnost, prezentační dovednosti
- ochota cestovat !
- flexibilita
- praxe v obchodu výhodou
- zodpovědnost
- systematičnost

Nabízíme služební automobil, NB, motivační odměňování dle výsledku, pružná pracovní doba.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 605 884 504
Kamil Reichel

ID nabídky:  421647104