Shade

Agentka.cz Plzeň  Operátor/ka zákaznické linky

Operátor/ka zákaznické linky

17.08.2018

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/ka zákaznické linky v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Adresa pracoviště 17. listopadu 1926
301 00 Plzeň
GEO: 49.7299537, 13.3719799
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Prosíme, e-mailem na brigita.horackova@zuusti.cz zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi

Náplň práce:
Aktivní komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonní linky, e-mailu a webových technologií.Spolupráce s odbornými útvary společnosti.
Požadujeme:
SŠ vzdělání
Pokročilá znalost práce na PC (MS Office apod.)
Znalost anglického jazyka (mírně pokročilá)
Příjemný hlasový projev
Komunikační dovednosti
Schopnost analytického uvažování
Odolnost proti stresu
Spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, aktivní a zodpovědný přístup
Nabízíme:
Plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro statní organizace
Zázemí stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Stravenky, 2 sick days
Vhodné i pro ZTP

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 603 159 783
Brigita Horáčková

ID nabídky:  421659136