Agentka.cz Praha  Elektronik - vývojář pro automotive (HVAC)

Elektronik - vývojář pro automotive (HVAC)

15.08.2018

Pracovní agentura B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Elektronik - vývojář pro automotive (HVAC) v lokalitě Praha.

Agentura B E K O Engineering, spol. s r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Střední 57
162 00 Praha
GEO: 50.0940276, 14.3464832
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektronik průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

místo výkonu práce: Střední č.p. 57/7, Veleslavín, 162 00 Praha 616
kontakt: Soudková Aneta, tel.: +420 235 094 323, e-mail: soudkova@beko-plm.cz
Náplň práce:
o Vývoj a koordinace elektrických/elektronických komponentů pro topení a klimatizaci
o Dodržování požadavků dle technické specifikace
o Vytváření a implementace validačních plánů
o Sledování celého procesu vývoje
o Technická podpora s oddělení kvality
o Pobočka: BEKO Praha

Požadavky:
o SŠ/VŠ elektrotechnického směru
o Zkušenosti s elektronikou nebo mechatronikou
o Zkušenosti s PWM / CAN / LIN bus
o Zkušenosti v automobilovém průmyslu vítány
o Vyhláška 50/1978 Sb vítána
o Aj na komunikativní úrovní, Nj vítána

Nabízíme Vám:
o práci pro renomované zákazníky
o individuální finanční ohodnocení
o odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
o příjemné pracovní prostředí
o firemní bonusy
o Místo výkonu práce: Praha

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 235 094 324
Rohlové Markéta

ID nabídky:  421660160