Agentka.cz Valašské Meziříčí  Sociální pracovník/ce pro sociální rehabilitaci ATTA

Sociální pracovník/ce pro sociální rehabilitaci ATTA

05.05.2018

Společnost Charita Valašské Meziříčí hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovník/ce pro sociální rehabilitaci ATTA v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel Charita Valašské Meziříčí
Adresa pracoviště Zašovská 784
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4766987, 17.9842523
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 170 až 21 830 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovník průměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK PRO SOCIÁLNÍ REHABILITACI ATTA
Předpokládaný termín nástupu: květen 2018 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: ORP Valašské Meziříčí a ORP Rožnov pod Radhoštěm
POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA: VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce, příp. sociální pedagogika, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách). Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě, sociální cítění, schopnost samostatné práce, komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, otevřenost, schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti, ochota vzdělávat se, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, znalost práce na PC, základní znalost dluhové problematiky, ŘP skupiny "B"
VÝHODOU: praxe v sociálních službách
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování základního sociálního poradenství. Provádění sociálních šetření u klientů a zájemců o poskytování služby. Realizace přímé sociální práce v terénu nebo ambulanci služby. Tvorba individuálních plánů klientů ve spolupráci s nimi. Vedení záznamů o průběhu služby a dokumentace klientů, administrativa. Řešení krizových situací. Motivace klientů ke změně. Podílení se na naplňování standardů kvality a tvorbě a evaluaci metodik služby.
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace.
V rámci benefitů týden dovolené navíc, služební telefon, možnost vzdělávání a seberealizace, zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky, další finanční odměny.
Mzdové zařazení - nástupní základní mzda v rozpětí od 20.170 Kč do 21.830 Kč, konkrétní výše je pak stanovena dle uznatelné praxe a vzdělání. Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.
Nástupní bonus 10.000,-. Bonus bude vyplacen po ukončení zkušební doby.
OBSAH PŘIHLÁŠKY DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: strukturovaný životopis, motivační dopis k pracovnímu místu a souhlas se zpracováním osobních údajů. Písemné nabídky zasílejte do 24.5.2018 na e-mail: erika.moscakova@valmez.charita.cz, případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Erika Moščáková, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí. Bližší informace k pracovnímu místu Vám poskytne Mgr. Adéla Galová, DiS., tel. 605 471 825, e-mail: adela.galova@valmez.charita.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 776 111 238
Erika Moščáková

ID nabídky:  421661952