Shade

Agentka.cz Paskov  Strážní (vyhrazeno pro ozp)

Strážní (vyhrazeno pro ozp)

16.05.2018

Společnost DOSON AZS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strážní (vyhrazeno pro ozp) v lokalitě Paskov.

Zaměstnavatel DOSON AZS s.r.o.
Adresa pracoviště Paskov
GEO: 49.7317849, 18.2903777
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 95 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

A11 z:2/5/2018 (VYHRAZENO PRO OZP) a:14.5.2018
Náplň práce: zaměstnanec odpracuje 3 směny 12-ti hodinové v týdnu, pracovní doba 6,00 (07.00)- 18,00 (19.00 hod.), a od 18,00 (19,00) - 6,00 (7,00) hodin. Může být upraveno dle potřeb. Jedná se o ostrahu objektu s minimální pochůzkovou činností.
Požadujeme: bezúhonnost, certifikát strážného je výhodou, ne podmínkou.
Dobrá dopravní dostupnost, zastávka důl Paskov u celního terminálu.
Kontakt telefonicky v čase 08.00-16.00 hod., e-mailem uveden viz výše.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421689600

Další nabídky práce společnosti DOSON AZS s.r.o.