Shade

Agentka.cz Vsetín  Skladníci

Skladníci

12.05.2018

Společnost Vsetínská nemocnice a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Skladníci v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel Vsetínská nemocnice a.s.
Adresa pracoviště Nemocniční 955
755 01 Vsetín
GEO: 49.332048, 17.998716
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 800 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

SKLADNÍCI
Zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost.
Požadujeme: Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, logické uvažování.
Náplň práce: práce ve skladu na oddělení stravování, zejména přebírání, vyskladňování a objednávání zboží, zavádění zboží do PC. Začátek pracovní doby 5.15 hod. Každou druhou sobotu směna 5 hodin.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování. Více na www.nemocnice-vs.cz
První kontakt: telefonicky v době 6:00 - 14:00 h. na čísle: 571 818 163, nebo osobně na pracovišti v době 6:00 - 14:00 h.

Máte zájem o tuto práci?

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky:

+420 571 818 163
Marie Vávrová

ID nabídky:  421725440