Shade

Agentka.cz Opava  Manažer /-ka kvality ve strojírenství

Manažer /-ka kvality ve strojírenství

05.05.2018

Společnost Silesia-Tech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer /-ka kvality ve strojírenství v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel Silesia-Tech s.r.o.
Adresa pracoviště Mezi Trhy 290
746 01 Opava
GEO: 49.9389635, 17.9039235
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

KO: Biová Michaela Mgr., tel.: +420 734 750 097. Váš strukturovaný životopis v ČJ a NJ nebo AJ společně se souhlasem se zpracováním osobních údajů zašlete na e-mailovou adresu: e-mail: michaela.biova@silesia-tech.cz.
SŠ/VŠ vzdělání technického směru – strojírenství; praxe na obdobné pozici výhodou, odborné znalosti: znalost práce s výkresovou dokumentací nezbytnou nutností, znalost výroby strojírenských dílců (odlitky, výlisky, obráběné dílce, svařence apod.) výhodou.
Pracovní náplň:
- Spolupráce na zajištění kvality a nastavení výrobních procesů
- Spolupráce při vzorování a sériové výrobě, EMPB protokoly
- Zajištění změnových řízení v projektové a sériové fázi
- Zjišťování příčin zmetkovitosti a řešení problémů kvality
- Implementace nástrojů kvality
- Úzká spolupráce se zákaznickým/dodavatelským oddělením výroby a kvality
- Podpora projektového managementu
- Zpracování a řešení reklamací a reportů
- Aktivní účast na zlepšování procesů
- Samostatná komunikace se zahraničními zákazníky
- Pracovní cesty v rámci ČR a zahraničí

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421739520