Agentka.cz Trutnov  Konstruktér tlakových zařízení a kotlů na biomasu / projektant

Konstruktér tlakových zařízení a kotlů na biomasu / projektant

17.05.2018

Společnost Step TRUTNOV a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér tlakových zařízení a kotlů na biomasu / projektant v lokalitě Trutnov.

Zaměstnavatel Step TRUTNOV a.s.
Adresa pracoviště Horská 695
541 02 Trutnov
GEO: 50.5861775, 15.8868116
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

KONSTRUKTÉR TLAKOVÝCH ZAŘÍZENÍ A KOTLŮ NA BIOMASU/PROJEKTANT
Požadujeme: SŠ, VOŠ, VŠ strojního zaměření podmínkou, zkušenosti s tvorbou výkresové dokumentace, znalost technického kreslení, znalost programů CAD a Invetor výhodou, kreativní myšlení, pečlivost, důslednost, znalost AJ přípaně dalších jazyků výhodou.
Náplň práce : konstrukce tlakových nádob a kotlů na biomasu, pevnostní výpočty tlakových nádob, tepelné výpočty, projekční činnost.
Benefity: příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.45 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  421746944

Další nabídky práce společnosti Step TRUTNOV a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Trutnov »