Shade

Agentka.cz Strakonice  Účetní

Účetní

05.05.2018

Společnost BNK, akciová společnost hledá nové zaměstnance na pozici Účetní v lokalitě Strakonice.

Zaměstnavatel BNK, akciová společnost
Adresa pracoviště Volyňská 189
386 01 Strakonice
GEO: 49.2486636, 13.911112
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Ekonomika
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracovní pozice: účetní
POŽADAVKY: vzdělání minimálně ÚSO s maturitou, VŠ, řidičský průkaz na osobní automobil, pečlivost při zpracování agendy, poctivost, spolehlivost
Úvazek: 6 – 8 hodin
Nástup dne: 15.5.2018
Mzda: 16 000 až 20 000 Kč, dle vzdělání a praxe – růst možný
Zaměstnnecké výhody: odměny, příspěvek na stravování, finanční výpomoc v případě nouze, dovolená navíc
NÁPLŇ PRÁCE: podvojné účetnictví, sestavování ročních a měsíčních účetních výkazů,
účtování zásob, fakturace
KONTAKT: životopisy zasílejte na poštovní adresu: Bambásek Pavel, BNK, a.s., Volyňská
189, Strakonice 386 01 nebo na e-mail spravaobjektu@email.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421750272

Další nabídky práce společnosti BNK, akciová společnost

Další nabídky práce v lokalitě Strakonice »