Agentka.cz Praha  Asistent/ka obchodního oddělení / oddělení nákupu s IJ

Asistent/ka obchodního oddělení / oddělení nákupu s IJ

06.05.2018

Společnost MONACO int. s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka obchodního oddělení / oddělení nákupu s IJ v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel MONACO int. s. r. o.
Adresa pracoviště Mladoboleslavská 902
197 00 Praha
GEO: 50.127881, 14.541941
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent nadprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Italština - Aktivní

Kontakt tel. 608 325 387 po - pá 8 - 12 hod., nebo e-mailem: hmgastro@seznam.cz
Náplň práce:
- zpracování podkladů pro objednávky zboží z Itálie, EU a tuzemska,
- zajišťování a koordinace dopravy zboží,
- příprava podkladů pro příjem zboží na sklad,
- komunikace s dodavateli a odběrateli (písemná, telefonická),
- správa technických listů a specifikací, překlady IT ? ČJ.
Požadujeme:
- velmi dobré komunikační schopnosti v italském jazyce (písemné i ústní - denní komunikace v italštině),
- výborné komunikační schopnosti v českém jazyce (písemné i ústní),
- SŠ vzdělání,
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel),
- zkušenosti z obdobné pozice velkou výhodou,
- znalost AJ výhodou.
Nabízíme:
- možnost profesního růstu,
- školení v oboru gastronomie, účast na odborných kurzech českých i zahraničních lektorů,
- zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- příjemné pracovní prostředí,
- možnost nástupu ihned.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421831424