Shade

Agentka.cz Prostějov  Dělníci prádelny a čistírny

Dělníci prádelny a čistírny

06.05.2018

Společnost VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělníci prádelny a čistírny v lokalitě Prostějov.

Zaměstnavatel VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Husovo nám. 2127
796 01 Prostějov
GEO: 49.4698647, 17.1205985
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Nástup ihned. Kontakt emailem: info@pradelnaspacil.cz nebo osobně na adrese Husovo nám. 10, Prostějov v době 6:00-14:30 hod.
Požadavky: samostatnost, zručnost, svědomitost a pečlivost, fyzická zdatnost, vhodný zdravotní stav, znalost práce na PC výhodou.
Pracovní náplň: vykonává denně pracovní činnosti spojené se zpracováním prádla, obsluhuje prací, sušící a žehlící techniku, práce v příjmu a expedici prádla, předpříprava prádla k žehlení, žehlení prádla. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. PP na HPP i DPP. Pracoviště: Husovo nám. 2127/10, Prostějov

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421839104

Další nabídky práce společnosti VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Prostějov »