Agentka.cz České Budějovice  Klíčový pracovník do střediska služby pro pěstouny

Klíčový pracovník do střediska služby pro pěstouny

06.05.2018

Společnost Jihočeská rozvojová o.p.s. hledá nové zaměstnance na pozici Klíčový pracovník do střediska služby pro pěstouny v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Jihočeská rozvojová o.p.s.
Adresa pracoviště Riegrova 1756
370 01 České Budějovice
GEO: 48.978334, 14.481038
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Požadavky: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka, dle zákona o sociálně právní ochraně dětí, PC dovednosti v oblasti MS?Excel, MS Word, MS Outlook, samostatnost, ale i týmovost, flexibilita, zodpovědnost
Pracovní náplň: navštěvování rodin v celém Jihočeském kraji, pomoc a podpora při řešení aktuálních situací v rodině (zmapování situace, spolupráce s odborníky, atd.), spolupráce s biologickou rodinou dítěte v pěstounské péči, úzká spolupráce s OSPOD, doprovázení na úřady, hlídání děti, administrativa
Nabízíme: stabilní zázemí kvalitní české společnosti, možnost dalšího rozvoje a profesního růstu, individuální a týmové supervize, zaměstnanecké benefity
Životopisy a motivační dopis zasílejte mailem na kosinova@dfkgroup.cz, 724 927 934.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421904896

Další nabídky práce společnosti Jihočeská rozvojová o.p.s.