Agentka.cz Náchod  Pracovní konzultant / pracovní konzultantka

Pracovní konzultant / pracovní konzultantka

06.05.2018

Pracovní agentura Aspekt hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Pracovní konzultant / pracovní konzultantka v lokalitě Náchod.

Agentura Aspekt
Další nabídky této agentury »
Adresa Palackého 71
547 01 Náchod
GEO: 50.416864, 16.162142
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 19 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Pracovní poměr na dobu určitou (do 30. 6. 2019), zkrácený pracovní úvazek na 32 hodin týdně (0,8 úvazku). Nástup do zaměstnání od 1. 6. 2018. Výši úvazku a nástup je možné upravit podle dohody. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením a absolventy/-ky.

Náplň práce: činnosti v rámci sociální služby sociální rehabilitace podporované zaměstnávání formou individuální i skupinové práce s klienty, součástí je také spolupráce se zaměstnavateli a dalšími institucemi. Práce se odehrává jak v kanceláři, tak v terénu.

Požadavky: kvalifikace sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách, komunikativní a empatická osobnost, spolehlivost, zájem o nové věci.

Zaměstnavatel nabízí: kvalifikovanou podporu pro výkon zajímavé, tvořivé a naplňující práce; časovou flexibilitu; příjemné zázemí; finanční ohodnocení 19.500,- Kč při uvedeném zkráceném úvazku; 5 týdnů dovolené; zkušenosti z oboru a spolupráci se zahraničím; prostor pro vlastní aktivity a realizaci nápadů, projektů, myšlenek.

V případě, že Vás pozice zaujala, pošlete prosím svůj životopis na adresu: lucie.sedlackova@aspektzs.cz, a to nejpozději do 21. 5. 2018.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421906688