Shade

Agentka.cz Ostrava  Elektroúdržbář/ka výrobních strojů

Elektroúdržbář/ka výrobních strojů

13.05.2018

Společnost Brembo Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektroúdržbář/ka výrobních strojů v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Brembo Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Na Rovince 875
720 00 Ostrava
GEO: 49.771424, 18.267974
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 24 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
* pravidelná běžná a preventivní údržba výrobních linek
* elektrické aktualizace výrobních zařízení

Požadujeme
* SŠ technického směru (nejlépe oboru elektro)
* schopnost čtení z technické dokumentace
* platné osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice
* technické myšlení, samostatnost, rozhodnost
* ochota pracovat v nepřetržitém provoze

Velkou výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě.

Nabízíme
* možnost podílt se na výrobě brz pro automobily prémiových značek
* práci s nejnovějšími technologiemi
* možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti, mnohé se naučit
* zajímavé finanční ohodnocení, měsíční prémie 9%, nadstandartní příplatky, příspěvek na stravné 66,5% z ceny jídla, dovolená navíc, příspěvek na dopravu 500 - 2 000 Kč dle dojezdové vzdálenosti a další firemní benefity

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  421911040