Shade

Agentka.cz Moravská Třebová  Vedoucí skladu expedice

Vedoucí skladu expedice

16.05.2018

Společnost ATEK s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí skladu expedice v lokalitě Moravská Třebová.

Zaměstnavatel ATEK s.r.o.
Adresa pracoviště Svitavská 1599
571 01 Moravská Třebová
GEO: 49.7578104, 16.6502564
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Vaším úkolem bude:
-řízení, plánování a organizace činností svěřeného úseku
-zajištění dodržování systému FIFO u všech skladových položek
-zajištění efektivního využívání skladových prostor, optimalizace uložení skladových zásob
- optimalizace a implementace procesů vedoucí k snížení chybovosti
- řízení, vedení, kontrola zadaných úkolů, hodnocení zaměstnanců skladu
-zodpovědnost za svěřenou manipulační techniku vč. zajištění jejich údržby
-kontrola, řízení produktivity a efektivity práce
-kontrola dodržování pracovních postupů
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- praxe v oboru min. 3 roky
- zkušenost s vedením týmu podmínkou
- organizační schopnosti
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- obsluha PC (Word, Excel)
- znalost práce se skladovou databází
- řidičské oprávnění sk. B (obsluha VZV výhodou)
- znalost AJ/NJ
- praxe z oblasti skladování a expedice zboží
Nabízíme:
- stabilní zázemí české společnosti v oboru automotive
- práce v moderním pracovním prostředí, využívání nejmodernějších technologií
- pružná pracovní doba (jednosměnný provoz)
- interní a externí školení, možnost kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- cafetérie
- odměny při životních i pracovních jubileích atd.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 702 186 405
Jitka Kocianová

ID nabídky:  422162176