Shade

Agentka.cz Brno  R - sekretariát společnosti

R - sekretariát společnosti

09.05.2018

Společnost Teplárny Brno, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici R - sekretariát společnosti v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Teplárny Brno, a.s.
Adresa pracoviště Okružní 828
638 00 Brno
GEO: 49.2277653, 16.6157172
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Teplárny Brno, a.s přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"R - sekretariát společnosti"
Požadavky:
" Vzdělání SŠ
" Praxe v administrativě výhodou
" Výborná znalost práce na PC (MS Office, Power point, Internet)
" Znalost Aj nebo Nj výhodou
" Dobré komunikační schopnosti slovem i písmem
" Schopnost jednat s lidmi
" Samostatnost a organizační schopnosti
" Aktivní řidičský průkaz sk. B
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
" Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Zajišťuje běžnou administrativu
" Sjednává schůzky pro generálního ředitele
" Zastupuje vedoucí sekretariátu GŘ
" Zajišťuje tok dokumentů ke GŘ a dalším (např. při podpisu smluv a objednávek) a zpět ke
zpracovatelům dle pokynu nadřízeného
" Spolupracuje na kompletaci podkladů a úkolů zadaných GŘ a to napříč společností
" Zajišťuje přihlašování a organizaci interních eventů
" Spolupracuje na společenských akcích včetně zajištění pozvánek a průvodních dopisů
zaměstnancům
" Spolupracuje s koordinátorem interní komunikace
" Eviduje poštu, tiskne dokumenty, objednává kancelářské potřeby
Nabízíme:
" Perspektivní práci v prosperující společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Nástup do pracovního poměru možný od 1.7. 2018 nebo dle dohody.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději do 01.06. 2018 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - R-sekretariát společnosti".
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422171392