Shade

Agentka.cz Lanškroun  Finanční účetní

Finanční účetní

09.05.2018

Společnost Suldovský a partneři, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Finanční účetní v lokalitě Lanškroun.

Zaměstnavatel Suldovský a partneři, a.s.
Adresa pracoviště Komenského 1122
563 01 Lanškroun
GEO: 49.9100488, 16.6128719
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní průměrný
Vzdělání ÚSV

MÍSTO VÝKONU: Komenského č.p. 1122, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zaúčtování účetních dokladů a zpracovaní účetních dat do účetních knih a evidencí DPH našich klientů
- příprava účetní závěrky, řešení daňových a účetních záležitostí klientů
POŽADUJEME:
- orientace v českých účetních standardech a v principech daně z přidané hodnoty a daně z příjmů
- práce s tabulkami v Excelu
- přivítáme, pokud máte zkušenost se sw Entry
- cizí jazyky základní úroveň - porozumění účetnímu dokladu (faktuře) v anglickém jazyce
NABÍZÍME:
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- stravenky
- dovolená 5 týdnů
- školení
- možnost občasné práce z domova
- práce v open space kanceláři, v malém kolektivu
- k dispozici kuchyňka
KONTAKT: emailem

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 465 325 755
Zdenka Kodytková

ID nabídky:  422190336