Shade

Agentka.cz Říčany  Finanční účetní

Finanční účetní

13.05.2018

Společnost Family Frost, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Finanční účetní v lokalitě Říčany.

Zaměstnavatel Family Frost, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Zděbradská 72
251 01 Říčany
GEO: 49.9671142, 14.6201444
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 27 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Pro naší společnost zabývající se přímým prodejem kvalitních mražených potravin hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici účetní - platební specialista/ka.

Hlavní náplň Vaší práce:
- zpracování platebních návrhů
- denní kontrola tržeb a jejich následné párování
- zpracování části účetních dokladů
- vedení a účtování pokladny (provozní zálohy, drobná vydání, ceniny)
- komunikace s pobočkami v rámci společnosti a logistickým oddělením
- spolupráce na účetních uzávěrkách a interních reportech
- ostatní účetní a administrativní práce dle potřeby

Jaké máme požadavky?
- min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- praxi v oboru min. 1 rok
- velmi dobrou znalost MS Office - MS Excel
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, logické uvažování
- základní znalost českých účetních standardů
- orientaci v bankovních platových programech
- velmi dobré komunikační schopnosti

Co můžeme nabídnout?
- zázemí silné stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- přátelské pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- pružnou pracovní dobu
- firemní benefity (zboží za zvýhodněnou cenu, mobilní telefon, stravenky)
- nástup možný ihned
- pozice je vhodná i pro absolventy s praxí v účetnictví

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422190848