Shade

Agentka.cz Kuřim  Referent/ka zahraničního prodeje s NJ

Referent/ka zahraničního prodeje s NJ

09.05.2018

Společnost LIKOV s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Referent/ka zahraničního prodeje s NJ v lokalitě Kuřim.

Zaměstnavatel LIKOV s.r.o.
Adresa pracoviště Blanenská 1859
664 34 Kuřim
GEO: 49.312631, 16.540062
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Němčina - Aktivní

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. Již od svého založení v roce 1994 prochází LIKOV s.r.o. obrovským růstem a v růstu pokračuje.

V současnosti hledáme posilu do našeho týmu.

Dokážete bez problému komunikovat se zákazníky v německém jazyce?

Považujete se za aktivního, pozitivního a komunikativního člověka?

Dokážete rychle reagovat a i v náročné situaci najít řešení?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
•Denní komunikace se zákazníky v Rakousku a Německu
•Zpracování objednávek
•Příprava, vypracování, sledování nabídek/poptávek
•Administrativní činnost, správa dokumentů
•Koordinační práce a podpora obchodního týmu

Požadavky:
•Min. SŠ vzdělání
•Výborná znalost mluveného i písemného projevu v NJ (min. B2-C1)
•Výborné organizační a vyjednávací schopnosti
•Znalost práce na PC
•Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
•Komunikativnost, flexibilita
•Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:
•Zázemí stabilní české společnosti
•5 týdnů dovolené
•Příspěvek na závodní stravování
•Mladý a přátelský kolektiv
•Moderní pracovní prostředí

Typ pracovního poměru: HPP

Místo výkonu práce: Kuřim

Nástup: dohodou

Hledáme šikovné lidi, kteří mají rádi každodenní výzvy a baví je práce v obchodě. Pokud Vás nabídka láká a uvidíme Vaši ochotu na sobě pracovat, vždy Vás podpoříme, stanete se stálým členem našeho týmu, dostanete naši plnou důvěru a díky komunikaci se zákazníky budete moci ovlivňovat dobré vnímání naší společnosti.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LIKOV s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422220544