Shade

Agentka.cz Opava  PROCESNÍ INŽENÝR, německá společnost

PROCESNÍ INŽENÝR, německá společnost

10.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici PROCESNÍ INŽENÝR, německá společnost v lokalitě Opava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Opava
GEO: 49.9387627, 17.9024582
Úvazek plný
Plat 35 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Němčina - B1 - středně pokročilý

Hledáme specialistu, PROCESNÍHO INŽENÝRA z elektro oblasti. Ryze strojírenská společnost, potřebuje nutně i specialistu přes elektrotechniku. Ozvěte se pro více informací.

Náplň práce:
- kontrola a optimalizace procesu výroby
- správa výrobních a dat a aktualizace dokumentů v údržbě
- úzká spolupráce s elektro údržbou a manažerem výroby
- komunikace s dodavateli
- řešení technických problémů a provádění nutných opatření
- konzultace při výběru nových dodavatelů a zařízení

- 5 týdnů dovolené
- měsíční prémie
- příspěvky na stravování, cafeterie
- životní pojištění
- pomoc s relokací

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 595 131 777
Grafton Recruitment

ID nabídky:  422227200