Agentka.cz Český Krumlov  VEDOUCÍ TÝMU VE VÝROBĚ, Českokrumlovsko, až 30 000 Kč

VEDOUCÍ TÝMU VE VÝROBĚ, Českokrumlovsko, až 30 000 Kč

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici VEDOUCÍ TÝMU VE VÝROBĚ, Českokrumlovsko, až 30 000 Kč v lokalitě Český Krumlov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Český Krumlov
GEO: 48.8107194, 14.3150239
Úvazek plný
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání Střední s maturitou

Jste vůdčí typ, máte zkušenosti s výrobou a elektrotechnikou? Poradíte si s neobvyklými situacemi a rádi pracujete s lidmi? V případě, že jsou Vám zmíněné vlastnosti a dovednosti blízké nebo přímo pracujete ve stejném oboru, jste náš člověk! Pro stávající tým hledáme VEDOUCÍHO V ELEKTROTECHNICKÉ VÝROBĚ pro klienta na Českokrumlovsku!

Vaše náplň práce:
- řízení a koordinace činností pracovního týmu
- řízení pracovního výkonu zaměstnanců
- odpovědnost za výrobu
- odpovědnost za dodržování stanovených předpisů
- odpovědnost za pořádek, čistotu a BOZP na pracovišti, řešení disciplinárních přestupků
- plánování výrobních zdrojů a kapacit (zaměstnanci, stroje, materiál)
- plánování směn
- zaškolování nových zaměstnanců
- zajišťování průběžné údržby strojů
- realizace zlepšovacích opatření
- spolupráce při zavádění nových produktů a optimalizaci výrobních procesů

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na stravování
- vzdělávací kurzy
- občerstvení na pracovišti
- možnost napracování hodin
- mobilní telefon
- firemní akce

Výši mzdy sdělíme na vyžádání.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422229504