Shade

Agentka.cz  SVAŘOVACÍ INŽENÝR, automotive, od 50 000 Kč

SVAŘOVACÍ INŽENÝR, automotive, od 50 000 Kč

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SVAŘOVACÍ INŽENÝR, automotive, od 50 000 Kč v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 48.9457789, 14.4416055
Úvazek plný
Plat 50 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Němčina - B1 - středně pokročilý

Vystihuje Vás po pracovní stránce slovo TECHNOLOG, rozumíte odporovému SVAŘOVÁNÍ a ještě navíc máte IWE/IWT zkoušku? V tom případě jste náš člověk! Přijďte nám nabídnout své zkušenosti a pochlubte se jimi našemu významnému klientovi, který přesně takového člověka právě hledá!

TECHNOLOG SVAŘOVNY musí obsáhnout tuto pracovní náplň:
- zabezpečení bezproblémového rozběhu nových výrobních technologií
- spolupráce při plnění stanovených výkonnostních ukazatelů (KPI´s)
- vypracování technologické dokumentace, návodek, seřizovacích plánů a ostatních technologických podkladů
- optimalizace technologie svařování a speciálních technologií (MaR, Haeger atd.)
- zavádění metod trvalého zlepšování – SMED, 5S, Kaizen, atd.
- systematická činnost při zlepšování jakosti dílů resp. sestav
- jednání s dodavateli výrobních technologií při řešení problémů
- spolupráce s ostatními pracovníky výroby (vedoucí výroby,směny a týmu, procesní inženýři) při řešení operativních problémů a procesu trvalého zlepšování
- spolupráce na vývoji systému údržby výrobních zařízení (TPM)

Vyjmenovala jsem Vaše dovednosti a pracovní zkušenosti a právě hledáte profesní změnu? Zareagujte rychle a pošlete mi Váš životopis na email miluse.holbova@grafton.cz a dozvíte se více informací!

- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
- podíl na hospodářském výsledku společnosti
- příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
- příspěvky na ubytování resp. dojíždění
- silná podpora jazykového a profesního vzdělávání

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422231040