Agentka.cz Český Krumlov  KOORDINÁTOR VÝROBY A PROCESŮ, Českokrumlovsko, až 45 000 Kč

KOORDINÁTOR VÝROBY A PROCESŮ, Českokrumlovsko, až 45 000 Kč

10.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici KOORDINÁTOR VÝROBY A PROCESŮ, Českokrumlovsko, až 45 000 Kč v lokalitě Český Krumlov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Český Krumlov
GEO: 48.8107194, 14.3150239
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Němčina - B1 - středně pokročilý

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a zabýváte se procesy ve výrobě? Pak jste právě narazili na životní šanci stát se novým členem týmu výrobní společnosti na Českokrumlovsku! Mezinárodní firma se stabilním zázemím nabízí šanci PROCESNÍMU TECHNIKOVI, který by doplnil stávající úspěšný tým.

Náplň práce:
- koordinace činností při zavádění nových výrobků a procesů při výrobě transformátorů, tlumivek a dalších elektrotechnických komponent
- optimalizace procesů a dohled nad jejich dodržováním
- spolupráce při zlepšování a vývoji technického vybavení
- spolupráce s mateřskou firmou v Rakousku v oblasti technologie
- účast na různých projektech

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na stravování
- vzdělávací kurzy
- občerstvení na pracovišti
- možnost napracování hodin
- mobilní telefon
- firemní akce

Výši mzdy sdělíme na vyžádání!

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 389 502 940
Grafton Recruitment

ID nabídky:  422234112