Agentka.cz Dačice  Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj)

Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj)

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj) v lokalitě Dačice.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Dačice
GEO: 49.0810471, 15.4368687
Úvazek plný
Plat 35 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektro nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Pojďte uplatnit zkušenosti z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a podílet se na nákupu nových elektro zařízení?

Kromě podpory a koordinace vývojového testovacího oddělení strojírenského závodu v ČR bude spolupracovat s vývojovým centrem v Německu.

Pracovní náplň tedy obnáší:
- mít přehled o testovacích zařízení, jeho údržbu a servis
- zařizovat kalibrace měřidel
- standardizovat a automatizovat postupy a procesy ohl. testovacího SW a minimalizovat lidské chyby
- podílet se na nákupu nových elektro zařízení
- podpora při přesunech elektro zařízeních mezi závody

Mzda: 35-45 tis. Kč
Nástup: ihned / dohodou

Nabízíme:
- dovolená navíc
- jazykové kurzy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní poj.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422307584