Shade

Agentka.cz Pelhřimov  SERVISNÍ TECHNIK pro chladící systémy

SERVISNÍ TECHNIK pro chladící systémy

11.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK pro chladící systémy v lokalitě Pelhřimov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Pelhřimov
GEO: 49.4324611, 15.2271504
Úvazek plný
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Příležitost pro zkušeného SERVISNÍHO TECHNIKA se zaměřením na chlazení, který bude ochotný cestovat a rozumí technické angličtině!

Náplň práce:
- poskytování technického poradenství zákazníkům v ČR a zahraničí
- školení zákazníků a servisních partnerů
- zajišťování servisních zakázek se zaměřením na chladící jednotky
- účast na vývoji chladicích jednotek
- zpracování kalkulací servisních prací, vč. zajištění náhradních dílů
- koordinace servisních prací pro datová centra ve spolupráci s externími partnery

Nástup možný IHNED!

- stravenky
- bonusový systém odměňování

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 567 588 911
Grafton Recruitment

ID nabídky:  422310656