Shade

Agentka.cz Brno  Dělník výstupní kontroly

Dělník výstupní kontroly

11.05.2018

Společnost ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník výstupní kontroly v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.
Adresa pracoviště Trnkova 3060
628 00 Brno
GEO: 49.200129, 16.6807097
Úvazek třísměnný provoz
Plat 16 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník průměrný
Vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Další informace

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Společnost ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. přijme pracovníky na pozici Dělník mezioperační kontroly:

Náplň práce:
- měření rozměrů obrobků a vizuální kontrola
- posuzování a odhalování vad
- průběžná kontrola obrobků v časových intervalech
- provádění záznamů o kontrole

Požadujeme:
- Znalost měření klasickým měřidlem
- Čtení technické dokumentace výhodou
- Fyzická zdatnost a chuť pracovat

Nabízíme:
" Dovolená navíc
" stravenky,
" odměna za hospodářský výsledek,
" příspěvky na dovolenou,
" výhodné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 739 548 803
Lenka Stratilíková

ID nabídky:  422356480