Agentka.cz Nový Jičín  Skladníci - skladníci hutního materiálu

Skladníci - skladníci hutního materiálu

11.05.2018

Společnost KONEX OCEL s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladníci - skladníci hutního materiálu v lokalitě Nový Jičín.

Zaměstnavatel KONEX OCEL s.r.o.
Adresa pracoviště Suvorovova 2257
741 01 Nový Jičín
GEO: 49.6042298, 18.022051
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

z: 9.5.2018 Skladníci - skladníci hutního materiálu.
Požadavky: vyučení v technickém oboru výhodou, ŘP sk. B, vazačský, jeřábnický, VZV průkaz, svědomitost, poctivost, schopnost samostatné práce.
Náplň práce: skladování hutního materiálu, práce s VZV.
Nabízíme: Stravenky, odměny 0-20%, 13. plat.
Kontakt: Ivana Janošová, email: ivana.janosova@konex-ocel.cz

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  422387968

Další nabídky práce společnosti KONEX OCEL s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Nový Jičín »