Agentka.cz Praha  Projektový manažer - pro energetické úspory v budovách (obchodní zástupce)

Projektový manažer - pro energetické úspory v budovách (obchodní zástupce)

11.05.2018

Společnost AxiomEE a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Projektový manažer - pro energetické úspory v budovách (obchodní zástupce) v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel AxiomEE a.s.
Adresa pracoviště Pod vodárenskou věží 2323
182 00 Praha
GEO: 50.124021, 14.4772088
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Místo výkonu práce: Pod vodárenskou věží 2323/40, Praha 8 - 182 00 a Praha 9 - Prosek (metro C)
Kontaktní osoba: Ing. Eva Slováková, e-mail: nabor@axiomee.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:

Náplň práce:
- Vypracování technického projektu (je hlavním koordinátorem administrativní a technické podpory projektu).
- Projektové řízení, odpovědnost za plnění projektových cílů.
- Vedení a aktualizace projektové dokumentace, reporting, řízení a koordinace projektových týmů, komunikace s dodavateli, příprava výběrových řízení a tvorba smluv. Je ve sta?le?m obchodním kontaktu se zákazníkem, sjednává smluvní záležitosti projektu, kalkuluje finanční náležitosti projektu, náklady spojené se službami pr?i provádění energetického managementu.
- Identifikace a budování obchodních příležitostí.
- Příprava nabídek, prezentace studií.

Očekáváme:
- SŠ/VŠ, praxe 10+,
- pokročilá znalost AJ, ŘP skupiny B a ochota cestovat,
- Orientace ve veřejných zakázkách, energetickém auditu, odpovídajících dotacích. Všeobecný přehled o - energetice a legislativě, pozitivní přístup k inovacím a moderním technologiím.
skvělé prezentační dovednosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu, výborné organizační dovednosti, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu.

Uvítáme:
- Kolegy s odpovídajícími znalostmi a zkušenostmi,
- Váš strukturovaný životopis s fotografií,
- proaktivitu a optimistický přístup k životu.

Nabízíme:
- možnost podílet se na zvyšování kvality života jak našich klientů, tak i našich zaměstnanců,
- různorodá a zajímavá práce v menším proaktivním přátelském týmu,
- moderní prostředí a vybavení,
- pružná pracovní doba,
- odměny, stravenky, firemní akce, občerstvení na pracovišti, dobrá káva, ...

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422445824