Agentka.cz Brno  Referent společné státní správy a samosprávy Specializace: Politika územního rozvoje, územně analytické podklady

Referent společné státní správy a samosprávy Specializace: Politika územního rozvoje, územně analytické podklady

11.05.2018

Společnost Ústav územního rozvoje hledá nové zaměstnance na pozici Referent společné státní správy a samosprávy Specializace: Politika územního rozvoje, územně analytické podklady v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Ústav územního rozvoje
Adresa pracoviště Jakubské náměstí 644
602 00 Brno
GEO: 49.196637, 16.608915
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Přihlášku do výběrového řízení a strukturovaný životopis zasílejte na adresu:
Ústav územního rozvoje, personální odd., Jakubské nám. 3, 602 00 Brno nebo na e mail: sekretariat@uur.cz (do předmětu uveďte "Pracovník PaP").

Náplň práce:
Spolupráce na řešení odborného úkolu - Politika územního rozvoje a územně-analytické podklady ČR: Územní plánování na republikové úrovni (politika územního rozvoje a územně-analytické podklady); Tvorba GIS (ARC Map), CaD.
Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru urbanismus/architektura/územní plánování;
znalost stavební legislativy, zejména zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon) a souvisejících předpisů;
znalost MS Office (zejména Excel, Word);
samostatnost, systematičnost a odpovědný přístup k práci.
Výhodou:
praxe v oboru územní plánování alespoň 3 roky;
znalost tvorby GIS (ARC Map), CaD;
zkušenosti s týmovou prací;
běžná znalost anglického jazyka.
Pracovní poměr: pracovní úvazek na dobu neurčitou - předpoklad z počátku poloviční úvazek, po zapracování úvazek celý (nemožnost souběhu 2 pracovních poměrů z důvodu systemizace).
Termín nástupu: září 2018 nebo i dříve dohodou
Platové podmínky: platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
Vhodné pro: uchazeče s praxí
Poznámka: pro výkon činnosti není třeba skládat zkoušku odborné způsobilosti.
ÚÚR si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení.
V případě nesplnění kvalifikačních požadavků, bude zájemce z výběrového řízení vyloučen.
Nabízíme:
Flexibilní pracovní dobu, místo výkonu práce - Brno centrum; příjemný pracovní kolektiv; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování v podobě stravenek; příspěvek na rekreaci; možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  422473728