Shade

Agentka.cz Ostrov  Účetní

Účetní

11.05.2018

Společnost Koncept FAST spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní v lokalitě Ostrov.

Zaměstnavatel Koncept FAST spol. s r.o.
Adresa pracoviště Krušnohorská 786
363 01 Ostrov
GEO: 50.30365, 12.953759
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

ÚČETNÍ
Kontakt: pí Dušková Jitka, e-mail: duskova@konceptfast.cz
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod
Požadujeme :
- úplné střední odborné vzdělání ekonomického směru s maturitou
- praxe a znalost podvojného účetnictví
Náplň práce:
- práce s fakturami (přijaté i vystavené)
- evidence majetku, odpisy, účtování skladového hospodářství
- příprava daňových přiznání k DPH, kontrolní hlášení
- komunikace se státní správou a bankami
- sestavování účetních závěrek.
Výhoda:
- znalost účetního programu POHODA
Očekáváme:
- spolehlivost, pečlivost, loajálnost, samostatnost a zodpovědný přístup.
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí, možnost zaměstnání na dobu neurčitou.
Nísto výkonu práce: Krušnohorská 786, Ostrov, 363 01

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  422491392